Skip to Content

Drošs pārvadājums un ātra piekļuve naudai

Mēs nodrošinām naudas drošību pārvadāšanas un apstrādes laikā

Drošs un pārdomāts skaidrās naudas aprites cikls ir ļoti nozīmīgs ikvienam uzņēmumam. Gadu gaitā esam evolucionējuši pakalpojumu no drošas pārvadājuma līdz advancētiem video seifu risinājumiem ar attālinātu atlikumu monitoringu un ātriem naudas pārskaitījumiem klientu kontos. Uzticot šo svarīgo naudas aprites posmu mūsu komandas speciālistiem, jūs varat vairāk uzmanības veltīt sava uzņēmuma pamatbiznesam.

Brink’s izprot drošības un uzticamības nozīmīgumu uzņēmuma ienākumu kontekstā. Skaidras naudas norēķinu joma ir tā, kurā mēs orientējamies. Mums ir vairāk kā 160 gadus ilga pieredze, vairāk kā 75 000 uzņēmuma darbinieku un simtiem speciāli aprīkotu transportlīdzekļu visa pasaulē. Mēs pārvadājam un apstrādājam skaidro naudu. Mēs to pārbaudām (pēc viltojumu un bojājumu pazīmēm), saskaitām, sašķirojam, uzglabājam un piegādājam kā maiņas naudu. Šis viss tiek darīts mūsu Naudas apstrādes centros. Turklāt, mēs nodrošinām, lai šī saskaitītā nauda ātri nonāktu jūsu bankas kontā, un jūsu darbiniekiem nebūtu jāpārvietojas pa ielām ar naudas maisiem rokās. Cik nomierinoša doma!

Sazinieties ar mums par Brink's naudas pārvadājumu un apstrādes pakalpojumiem

Brink's inkasācijas pakalpojumi

Brink's naudas pārvadājumi

Mēs nodrošinām skaidrās naudas inkasāciju Jums ērtā laikā, garantējot drošību. Inkasāciju veic kvalificēts un labi apmācīts personāls, lietojot mobilo aplikāciju un naudas transportēšanā izmantojot modernus un atbilstoši aprīkotus transporta līdzekļus. 
Pakalpojums padara vieglāku jūsu darbinieku ikdienu tādā veidā, ka vairs nav nepieciešama jūsu uzņēmuma skaidrās naudas pārnēsāšana ielās, lai nogādātu to uz banku vai bankomātu. Tas atvieglo.

 

Vairāk informācijas

Brink's naudas apstrāde

Mūsu uzņēmumam ir pietiekoši daudz darbaspēka un citu nepieciešamo resursu, lai mēs spētu ātri un kvalitatīvi apstrādāt lielu skaidrās naudas apjomu, kā arī veikt savlaicīgus pārskaitījumus uz mūsu klientu banku kontiem saskaņā ar spēkā esošajām likumdošanas prasībām un normatīviem.
Mēs garantējam inkasētās skaidrās naudas ātru nonākšanu jūsu uzņēmuma kontā.

Vairāk informācijas

Mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!

Sazinieties ar mums jau šodien, lai pieteiktu inkasāciju vai kādu citu mūsu pakalpojumu!

Sazinieties ar mums šodien