Skip to Content

Inkasācija: droša uzņēmumu skaidrās naudas transportēšana

Skaidras naudas pārvadājumi dažāda lieluma un nozares uzņēmumiem

Mūsu atbilstoši kvalificētie naudas pārvadājumu darbinieki veiks jūsu uzņēmuma skaidrās naudas inkasāciju, pēc tam skaidrās naudas līdzekļus nogādājot uz vienu no trim Brink’s Naudas apstrādes centriem Latvijā. Tur nauda tiks pārskaitīta, pārbaudīta tās atbilstība un kvalitāte, kas sekos elektronisks pārskaitījums uz jūsu uzņēmuma bankas kontu līdz nākošās darba dienas beigām pēc veiktās inkasācijas.Iespējams veikt arī skaidras naudas piegādes pasūtīšanu. Brink’s nodrošina gan banknošu, gan monētu iepakojumu piegādi.

Šim visam ir viena liela priekšrocība – jūsu uzņēmuma darbinieki vairs neapdraud sevi un jūsu uzņēmuma skaidro naudu, pārvietojoties ar to ielās, kā arī inkasācijas pakalpojuma izmantošana ļauj ietaupīt resursus, kas tiktu patērēti izvēloties citu veidu, kā naudas līdzekļiem nonākt uzņēmuma bankas kontā. Brink’s nodrošinātie inkasācijas pakalpojumi ir piemēroti dažāda izmēra un nozares uzņēmumiem.

 

 

Drošība, ko garantē skaidrās naudas inkasācija

Mēs veicam pastāvīgus uzlabojumus gan pilnveidojot pakalpojuma sniegšanas procesu, gan attīstot tehnoloģiskos risinājumus ar domu, lai mūsu serviss vienmēr būtu aktuāls un atbilstu konkrētā brīža klientu vajadzībām un uzvedības paterniem, būtu mūsdienīgs un inovatīvs.

Klasiskā inkasācija, kas sastāv no skaidras naudas saņemšanas klienta adresē un nogādāšanas uz Brink’s naudas apstrādes centru, kur tiek veikta naudas skaitīšana un sagatavoti maksājumi iemaksai klientu banku kontos, joprojām ir populārs un iecienīts pakalpojums.

 • Mazāks risks

  Kvalificēts personāls

  Jūsu nauda pie mums ir drošībā pateicoties mūsu labi apmācītajam personālam un speciāli aprīkotajam autotransportam.

 • Nepārtrauktība

  Maiņas naudas piegāde

  Ērta maiņas naudas pasūtīšana piesakot to elektroniski iepriekšējā darba dienā. Piegāde saskaņotā laikā uz konkrētu adresi un vajadzīgajos naudas nominālos.

 • Pārklājums

  Naudas apstrādes centri

  Mūsu sniegtie pakalpojumi ir pieejami visā Latvijas teritorijā. Brink's ir 3 naudas apstrādes centri: Rīgā, Daugavpilī un Liepājā.

 • Drošība

  Mūsdienīgs autoparks

  Nauda un citas vērtības tiek pārvadātas bruņotās automašīnās, kā arī automašīnās, kas tikušas speciāli aprīkotas.

 • Klients kā prioritāte

  Tehnoloģiju attīstība

  Mēs pastāvīgi attīstām savu servisu, ieviešot mūsdienīgas tehnoloģijas un modernus risinājumus.

Padomāsim, kā Brink’s var uzlabot skaidrās naudas apriti jūsu uzņēmumā

Lūdzu sazinieties ar mums, lai vairāk uzzinātu par inkasācijas vai jebkuru citu no mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Mēs labprāt kopīgi aplūkotu jūsu uzņēmuma skaidrās naudas aprites procesus, lai rastu risinājumus, kā tos uzlabot, mazinot jūsu uzņēmuma izmaksas.

Sazinieties ar mums!

Pakalpojums